Dignum

Złota i srebrna biżuteria to dla Ciebie ozdoba. Od dziś może stać się też podarunkiem dla drugiego człowieka. Dignum to godne życie i społeczne zaufanie, które dzięki Tobie niesie nadzieję i radość potrzebującym. Naszą autorską biżuterię tworzymy z myślą o misji charytatywnej Fundacji Dignum – wsparcia osób starszych i niepełnosprawnych.

Autorska biżuteria stworzona z myślą o misji charytatywnej Fundacji Dignum

Czułość

 

Godne życie to dla nas niezależność, podejmowanie własnych decyzji, wolny wybór, ale też wsparcie i opieka połączone z bliskością.

Bądźmy dla siebie czuli. Tę czułość okazujemy przez biżuterię.

A dzieje się to w dwójnasób – sprawiając miły podarunek sobie lub prezentując go bliskim oraz umożliwiając potrzebującym lepsze życie.

 

Liść

 

Nie bez przyczyny to właśnie liść jest symbolem Fundacji Dignum i znakiem naszej biżuterii charytatywnej. Jest odzwierciedleniem życia, nadziei, sprawiedliwości i równowagi.

To dobra wróżba na przyszłość, a my tę lepszą, godną przyszłość chcemy tworzyć!

Biżuteria Charytatywna Dignum to artystyczna forma ekspresji wartości naszej Fundacji, której celem jest wsparcie osób niepełnosprawnych i starszych, w trudnej sytuacji życiowej.

Zależy nam, aby mogły jak najdłużej cieszyć się samodzielnością i niezależnością w swoim miejscu zamieszkania. Stąd naszym celem jest stworzenie im warunków do godnego życia.